Gizlilik ve Güvenlik Koşulları (Gizlilik Politikası)

İnternet sayfamızı ziyaret ettiğinizde giriş bilgileriniz FLuffyboon.com tarafından 3. parti firmalarla paylaşılmaz. Yine 3. kişilerle bir bilgi paylaşımı yapılmaz. Tüm giriş bilgileriniz yüksek güvenlikli bir altyapımız sayesinde güvence altındadır. Secure Sockets Layer (SSL) protokolüne sahip özel bir güvenlik altyapısını tercih eden FLuffyboon.com , gizlilik politikasına her zaman özen göstermektedir.

FLuffyboon.com veri güvenliği konusunda etkili bir düzeyde önlem alan bir sisteme sahiptir. Sitemize giriş yaptığınızda kişiye özel verileriniz hiçbir şekilde saklanmamaktadır. Sitemize giriş yaptığınızda bilgileriniz özel bir yazılım sayesinde şifrelenerek korunmaktadır. Bu kapsamda tarafımıza ileteceğiniz hiçbir bilgi de üçüncü firma ya da şahıslarla paylaşılmamaktadır. SSL sertifikasına sahip olan internet altyapımız yenilikli bir çalışma sistemine de sahiptir. Böylece gizlilik politikası noktasında önemli avantajları da sizlere sunabilmektedir.

FLuffyboon.com internet sayfasına giriş yaptığınızda size daha etkili bir şekilde hizmet sunabilmek için birtakım çerezler sunmaktayız. Bu çerezler sayesinde internet sayfamızı ziyaret ettiğinizdeki deneyiminiz çok daha kaliteli bir düzeyde sağlanabilmektedir. Bununla birlikte internet sayfamızı ziyaret ettiğinizdeki bilgileriniz reklam ve tanıtım amacıyla hiçbir şekilde üçüncü şahıs ya da firmalarla paylaşılmayacaktır. Kullanıcı dostu bir çalışma sistemine sahip olan FLuffyboon.com , her zaman gizlilik ve güvenlik konusunda da hassas bir çalışma sistemine sahiptir!

Güvenlik ve gizlilik konusunda önem verenFLuffyboon.com ; e-posta güvenliği konusunda da etkili bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız aracılığıyla sipariş verdiğiniz e-posta adreslerin güvenliği konusunda firmamız, etkili bir çalışma sistemine sahip olmaktadır. Bu kapsamda e-posta bilgilerinizin üçüncü şahıslarla ve firmalarla paylaşılmayacağını FLuffyboon.com , garanti eder. Ancak firmamız e-postalarınızdan kaynaklı olarak aktarılan bilgilerin güvenliği konusunu da hiçbir şartta garanti edememektedir.

İşbu gizlilik politikası şartnamesini sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, peşinen kabul etmiş sayılacaktır. Firmamız, gizlilik ve güvenlik koşulları politikası şartnamesini her zaman güncelleme hakkını saklı tutar. Gizlilik ve güvenlik koşulları politikamızın en güncel halini internet sayfamızda sürekli bir şekilde takip edebilirsiniz. Böylece firmamızın sizlere sunmuş olduğu gizlilik ve güvenlik koşullarının en güncel halini rahatlıkla görebilirsiniz!