SOME WORDS ABOUT US

Well-coordinated teamwork speaks About Us

We love what we do

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Our working process

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

Fluffy Boon serüveni,

Fluffyboon.com


Fluffy Boon serüveni, esasında dört yakın arkadaşın o tatlı telaşa aynı dönemde dahil olması ile 2020 Şubat ayında başladı. Profesyonel hayatlarında aslında oldukça farklı alanlarda çalışan annelerimizin özgün, cinsiyet vurgusu olmayan, sıcak renk ve tasarıma sahip ürün arayışının sonunda Fluffy Boon ürünleri sizlerle buluştu.

Başlangıçta ticari bir amaç ile yola çıkılmamasına karşın, arayışta olan diğer tüm annelerin desteği ve beğenisiyle seçkin bir marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerledi.

Üretmenin, paylaşmanın ve bunu bir nihayete vardırmanın hazzı ile yola devam ederken sürecin ve sunumun doğa dostu olması, markanın en büyük hassasiyeti olmuştur. Ürünlerin dokuması OEKO-TEX® * sertifikasına sahiptir. Ayrıca renklendirmede tamamen organik boyama teknikleri kullanılmaktadır. Ürün içerikleri, saf pamuk ve doğal bambudur. Doğal pamuktan oluşan bez keseler ile paketleme yapılarak, ürün beraberinde verimli kullanım ve tüketim amaçlanmaktadır.

*Oeko-Tex®️ 100 standardı uluslararası bağımsız bir kuruluş tarafından uygulanan, çevrenin korunması ve ekolojiye uygunluk açısından tekstil ürünleri ve ilgili tüm işleme aşamalarındaki hammaddelere yönelik dünya çapında standart bir test ve sertifikalandırma sistemidir.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2012
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.