BİLGİLENDİRİCİ SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişlerin kargoya teslim süresi hakkında bilgi alabilirmiyim?

2 iş günü içerisinde kargolarınız kargo firmasına teslim edilmektedir. Aras kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. İstanbul içi ertesi gün, diğer şehirlerde de max 2 iş günü içerisinde teslim sağlanmaktadır.

Kapıda ödeme mevcut mudur?

Malesef kapıda ödeme bulunmamaktadır. İyi niyetin suistimaline açık olduğu için bu yöntem markamızca uygun görülmemiştir. Bunun yanı sıra değişim ve iade hakkınız mevcuttur.

Değişim ve iade mevcut mudur? Süreç nasıl işlemektedir

Değişim ve iade seçeneği her zaman mevcut olup, ürüne ve paketlemesine herhangi bir zarar verilmediği takdirde müşteri isteğine göre değişim veya iade yapılacaktır. Değişim veya iade yapmak istediğinizde bize mail, internet sitesi, Whatsapp iletişim hattı veya instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paketinizi en yakın Aras kargo şubesine iade kargousu olarak bırakmanız yeterli olacaktır. Mutlaka sipariş numaranız ile herhangibir iletişim kanalımızdan bize ulaşmanızı beklemekteyiz. Sonrasında kargo bize ulaşır ve gerekli incelemeler sonrası değişim veya iade işleminiz gerçekleşir. Havale ile ödemelerde aynı gün, kartla ödemelerde bankanızın belirlediği süre zarfında paranızın iadesi gerçekleşir.

Ürünlerinizin yaş aralığı genelde nedir? Bebek grubu yada daha büyük yaşlarda üretiminiz olacak mı?

Ürünlerimiz 1-2 yaş ile 5-6 yaş beden skalasında üretilmektedir. 5-6 yaş sonrası üretim planlamamızda şimdilik bulunmamaktadır. Bebek grubu da bazı özel koleksiyonlarda dönemsel olarak üretilmektedir. Üretim ağımızın gelişmesi ve daha çok kişiye ulaşabilmek en büyük hedeflerimizdendir. Bu bağlamda kısa vadede büyük yaş üretim söz konusu değildir.

Ürünlerinizi deneyerek satın almak istiyorum. Mağaza açma planınız bulunuyor mu?

Ürünlerimizi deneyerek almak isteyen müşterilerimiz için, sene içerisinde bebek festivallerine katılım sağlıyoruz. Bu festivallerde, davetlerde ürünlerimizi deneyimleyerek satın alabilirsiniz. Mağaza açma hedefimiz var, en kısa zamanda İstanbul içerisinde bir depo showroom açabiliriz. Mutlaka bunu sayfamızda bildiriyor olacağız.

İLETİŞİM FORMU